січень - травень 2022
Менеджер шаблонів, Collision Detection і нові параметри для тікетів в SemanticDesk, multiALSA, адаптивна мобільна версія.
Менеджер шаблонів
multiALSA
Мобільна версія
Кастомні Excel-вигрузки
Добавили кастомні Excel-вигрузки у всіх аналітичних розділах, вигрузки містять всі елементи і показники, доступні в інтерфейсі системи.
SemanticForce:
Mobile Friendly
Реалізували адаптивну мобільну версію, яка дозволяє працювати як з аналітичними розділами, так і з інтерактивними дашбордами.
Прив`язка до Data Lake
Додали можливість прив`язки озера даних до відповідної теми, в системі доступно декілька опцій:
- default (наслідується те сховище, яке підв`язане до вибраного облікового запису або те, яке було вибране користувачем під час крайнього заходу в систему);
- global (загальне сховище);
- private (приватне сховище);
- custom (можливість вручну ввести ID потрібного сховища).
Нова сторінка для реєстрації
Створили нову сторінку для реєстрації нових користувачів з можливістю редактування і кастомізації сторінки на нашій стороні.
Редактування поля з мовою та країною
Додали можливість ручного редактування поля з детектованою системою країною та мовою.
"Схлопування" лівого меню
Додали функцію "схлопування" лівого меню, дана функція працює у всіх модулях (SemanticForce & SemanticDesk).
Доступ до дашбордів за прямим посиланням
Додали можливість генерування прямого посилання для доступу до інтерактивних дашбордів. Дане посилання працює для всіх браузерів (в т.ч., в режимі "Інкогніто") і не потребує вводу логіна та пароля для доступа в систему. При цьому також є можливість зберегти обрані тимчасові фільтри, які були вибрані при роботі з дашбордом і поділитися посиланням разом із фільтрами.
multiALSA
Реалізували інструмент multiALSA (aspect-level sentiment analysis), який дозволяє наглядно візуалізувати тональність по відношенню до факторів в розрізі декількох моделей/брендів/факторів. Також є можливість налаштування кастомного відображення і сортування аспектів.
Market360 & Product360: Mobile Friendly
Додали мобільну версію для розділів Market360 & Product360.
Менеджер шаблонів
Дозволяє додавати різноманітні шаблони з відповідями, які містять змінні для зручного постингу відповідей, також є можливість налаштування кастомізованих правил з тригерами, згідно з якими система буде автоматичним чином пропонувати використовувати той чи інший шаблон з можливістю його подальшого редагування і доповнення відповіді.

Є можливість пріоритезації створених шаблонів для того, щоб максимально спростити роботу операторів.
Автооновлення стрічки повідомлень
Додали функцію автооновлення лівої колонки зі стрічкою звернень, є можливість вибору періодичності авторефрешу (раз на 1, 5, 10 хвилин).
Collision Detection
Додали опцію Collision Detection, яка дозволяє уникнути одночасної публікації відповіді на 1 і те ж саме повідомлення різними операторами. Таким чином, як тільки хтось з операторів бере повідомлення в роботу, система автоматичним чином блокує дане повідомлення для інших користувачів платформи.
Нові параметри для тікетів
Додали нові параметри для кожного тікета з можливістю фільтрації і побудови аналітики по даних параметрах:
- час першої реакції;
- середній час для відповіді;
- час закриття тікета.

Є можливість підрахунку даних параметрів як починаючи від дати публікації згадувань на першоджерелі, так і починаючи від дати збору в систему.
© All Rights Reserved. SemanticForce Inc.
E-mail us:
support@semanticforce.net
Telegram: https://t.me/semanticforce